Domy jednorodzinne

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, iż obrazy niejednokrotnie okazują się bardziej sugestywne niż słowa oraz szczegółowe opisy. Dlatego przygotowaliśmy galerię prezentującą osiedle domków jednorodzinnych pod Warszawą.

Wiemy również, iż zaprezentowane poniżej obrazy pozwolą się Państwu przenieść chociaż na chwilę do tej malowniczej okolicy, uczestniczyć w wyjątkowej nastrojowości, która decyduje o codzienności spokojnych przedmieść. Poczuj urokliwy klimat osiedla domków jednorodzinnych pod Warszawą i zadecyduj jak ma wyglądać Twoja przyszłość!

Niniejsze zdjęcia to również dowód na zróżnicowanie naszych propozycji. I to pod wieloma względami. Tanie domy pod Warszawą wcale nie muszą oznaczać niewielkich obiektów, w których każde pomieszczenie liczy jedynie kilka metrów kwadratowych. Prezentowane domy doskonale oddają zasady ergonomii. Zapewniają odpowiedni układ pomieszczeń, których wielkość jest dostosowana optymalnie do pełnionej funkcji. Ponadto budynki różnią się od siebie pod kątem wyglądu.

Nasze realizacje zupełnie odmieniają styl dotychczasowego budownictwa. Sięgając do klasycznych lub modernistycznych inspiracji otwierają swoje wnętrza na piękno okolicy. W ten sposób stają się one przestrzenią w pełni funkcjonalną, a przy tym doskonale wkomponowaną w okolicę. Tworzą przyjazne osiedle pod Warszawą – idealne miejsce do zamieszkania.Kup dom z ogrodem w cenie mieszkania

Wybierz projekt i zapytaj o ofertę!

Biuro sprzedaży ul. Sochaczewska 258


Zapytaj o ofertę:


Poznaj nasze projekty:

3 sypialnie, salon z kominkiem - od 86 m2 do 107 m2
3 pokoje, 3 łazienki - 139,40 m2
2 sypialnie, salon, łazienka, garderoba, suszarnia - 100m2
2 sypialnie, 2 łazienki - 150,28m2
4 sypialnie, 3 łazienki - 135 m2
4 Sypialnie, 2 Łazienki – 204,33m2
5 Sypialni bądź 4 Sypialnie ze Studio, 3 Łazienki - 191,45 m2
2 sypialnie, 2 łazienki - 150,28m2
Strona i wizualizacje mają charakter poglądowy, treści na niej zawarte mogą ulec zmianie. Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.