Kup dom z ogrodem w cenie mieszkania

Wybierz projekt i zapytaj o ofertę!

Biuro sprzedaży ul. Sochaczewska 258


Zapytaj o ofertę:


Nowy Etap Osiedla jest już w sprzedaży!

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, iż obrazy niejednokrotnie okazują się bardziej sugestywne niż słowa oraz szczegółowe opisy.

Wiemy również, iż zaprezentowana poniżej galeria domów pod Warszawą pozwoli przenieść się chociaż na chwilę do tej malowniczej okolicy, uczestniczyć w wyjątkowej nastrojowości, która decyduje o codzienności spokojnych przedmieść.

Niniejsze zdjęcia to również dowód na zróżnicowanie naszych propozycji. Tanie domy pod Warszawą (dostępne również w ramach programu MDM) wcale nie muszą oznaczać niewielkich obiektów, w których każde pomieszczenie liczy jedynie kilka metrów kwadratowych.

Nasze realizacje zupełnie odmieniają styl dotychczasowego budownictwa. Sięgając do klasycznych lub modernistycznych inspiracji otwierają swoje wnętrza na piękno okolicy. W ten sposób stają się one przestrzenią w pełni funkcjonalną.Poznaj nasze projekty:

4 sypialnie, 3 łazienki - 135 m2
2 sypialnie, 2 łazienki - 150,28m2
4 Sypialnie, 2 Łazienki – 204,33m2
2 sypialnie, 2 łazienki - 150,28m2
5 Sypialni bądź 4 Sypialnie ze Studio, 3 Łazienki - 191,45 m2
Strona i wizualizacje mają charakter poglądowy, treści na niej zawarte mogą ulec zmianie. Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.